A’dan Z’ye Yenidoğan’a Hazırlık

Anasayfa Hizmetlerimiz A’dan Z’ye Yenidoğan’a Hazırlık

A’dan Z’ye Yenidoğan’a Hazırlık

Bebekle eve döndüğünüzde sizi nelerin beklediğini bilmek en az doğuma hazırlık kadar önemlidir. Anne ve baba adaylarının yenidoğana hazırlık bakımı hakkında doğru, güvenilir, pratik ve deneyime dayalı bilgi edinmesi doğum sonrası yaşanacak kaygı ve stresi en aza indirecektir. İlk günlerde sakin ve huzurlu bir ortam sağlamak bebeğinizde güven duygusunu arttıracaktır.

Keşke bebeğim gelirken bir de kullanma kılavuzu olsa dediğiniz oluyor mu hiç? Her bebek farklı da olsa ilk haftalarda bebeğinizin basit ihtiyaçları hakkında fikir sahibi olmak, yenidoğana hazırlık bakımı, beslenme, uyku ve bebeği sakinleştirme metodları ile ilgili güvenilir ellerden bilgi edinmek, bebeğinizle mutlu ve sağlıklı bir bağ kurmanız için faydalı olacaktır.

Tabi bunu yanında Doğumunuzdan önce tercih ettiğiniz hastaneyi ziyaret ederek, hastanede kalacağınız sürede yeni doğum yapan anne ve yenidoğan bebek için sağladıkları imkanları öğrenin bunun gibi bir çok konu hakkında

Kafanızı karıştıran pek çok soru var. Bu sorulara arkadaşlarınızdan, yeni annelerden, sosyal medya mecralarından hatta Whats App gruplarından cevap bulmaya çalıştığınızı biliyoruz. Uzmanlarımız tarafından içeriği onaylanmış, annelerin tecrübeleriyle harmanlanmış, güncel bilgilerle derlenmiş 4 saatlik bir eğitimde tüm bu özet bilgilere sahip olmak istemez misiniz? Sizi bu sürece en iyi şekilde hazırlamak için BİZ buradayız.

“A’dan Z’ye Yenidoğana Hazırlık”ta neler mi var?

Doğum öncesi alışverişten hastane çantasına, anne sütü öneminden emzirme tekniklerine, banyodan masaja, ilk yardımdan hangi durumlarda doktorunuza başvuracağınıza kadar bilmek isteyeceğiniz her şey.

Üstelik tüm bunları birlikte uygulayarak, videolarla pekiştirerek, diğer annelerle sosyalleşerek öğreneceğimiz samimi, doğal ve eğlenceli bir ortam.

Doğal, sağlıklı ve pratik çözüm önerileriyle harmanlanmış güncel ve son teknolojiye dayanan bilgiler.

Sıradaki Etkinlik

  • 1 Ocak 2020
  • 11:00am - 2:00pm
  • Eviniz
  • Annebilirse
01 Oca, 2020

Evinizde Doğum Sonrası Hazırlık Kursu – Bebek Bakımı

Doğum Sonrası Hazırlık Kursu- Bebek bakımı ile anne ve baba adaylarının bebek bakımı konusunda bilinçlenerek kaygılardan uzak, rahat, mutlu bir başlangıç yapmasını hedefliyoruz. Üstelik kendinizi daha rahat hissetmeniz için sizin evinize geliyoruz.

A’dan Z’ye Yenidoğan’a Hazırlık hizmeti için lütfen bizimle iletişime geçin.