Etkinlik Detayları
Anasayfa Etkinlikler Evinizde Doğum Sonrası Hazırlık Kursu – Bebek Bakımı
Yükleniyor Etkinlikler

Evinizde Doğum Sonrası Hazırlık Kursu – Bebek Bakımı

  • BAŞLANGIÇ01 Ocak Çarşamba - 11:00

  • BİTİŞ01 Ocak Çarşamba - 14:00

Anne ve baba adaylarının yenidoğan bebek bakımı hakkında doğru, güvenilir, pratik ve deneyime dayalı bilgi edinmesi doğum sonrası yaşanacak kaygı ve stresi azaltacaktır. İlk günlerde sakin ve huzurlu bir ortam sağlamak bebeğinizde güven duygusunu arttıracaktır. Kendi evinizde alacağınız Doğum Sonrası Hazırlık Kursu Bebek Bakımı eğitiminde anne sütünün önemi ve emzirme teknikleri, yenidoğan bebek bakımı, gaz ve masaj konuları hakkında pek çok bilgi edineceksiniz. Üstelik tüm bu bilgiler sağlıklı ve pratik çözüm önerileriyle harmanlanmış güncel ve son teknolojiye dayalı olacak.

Kendi evinizde, kendinizi en rahat hissettiğiniz koltuğunuzda, birlikte videolar seyrederek, uygulayarak, samimi bir sohbet ortamı içinde öğreneceğiz. Uzmanlarımız tarafından içeriği onaylanmış, annelerin tecrübeleriyle harmanlanmış, güncel bilgilerle derlenmiş evde birebir verdiğimiz eğitimin süresi 3 saattir.

Daha fazla bilgi için yenidoğan bebeğe hazırlık sayfamızı ziyaret edin ve bizi 0850 885 2789’dan arayın.

Güvenilir bilgiler, pratik fikirler. Uygulamalar. Samimi ortam. Sosyalleşme. En yeniler. Global trendler. Güncel ve kullanışlı araçlar.

 

Etkinlik Detayı
Tarih:
01 Ocak 2020
Saat:
11:00 - 14:00
Web Sayfası:
http://www.annebilirse.com
Etkinlik Organizatör
Annebilirse
İletişim:
08508852789
Email:
Etkinlik Yeri
Eviniz
Istanbul, 34330, Türkiye.